29 Ocak 2018 Pazartesi

KURU CİLTLERE ÖZEL YÜZ BAKIM YAĞI

BİR YÜZ BAKIM YAĞI ÜÇ AYRI KULLANIM ŞEKLİ 

Bitkisel yağların cilt üzerindeki besleyici ve güzelleştirici etkileri herkesçe bilinen bir gerçek. Yağların cilde kazandırdığı parlaklık, esneklik ve antiaging etkiler, yüz bakım yağlarını ön plana çıkarıyor. 


1- Anti-Age ile yüze bakım

Daha canlı ve parlak bir cilt için temel bakım için, Cilt temizliğinizi yaptıktan sonra (Zeitgard 1 yüz temizleme cihazı önerilir) sabah ve akşam 3-5 damla cildinize damlatın ve el yardımı ile masaj yaparak cildinize yedirin. Anti-age özelliğinin etkisini daha kalıcı kılmak için LR Zeitgard Beauty Diamonds serisini kullanmanızı öneririz.

2- Anti-Age yağ takviyesi

İpek yumuşaklığında ve ışıl ışıl bir cilt için, Gece ve gündüz kreminin üzerine bir kaç damla LR Zeitgard Beauty Diamonds Yüz Bakım Yağı damlatın, zengin bir bakım için yüzünüze yedirene kadar sürün. Not: Gece ve gündüz kremi yerine LR Zeitgard Gece Maskesi ile de uygulayabilirsiniz.

3- Anti-Age yağ maskesi

Toparlayıcı, pürüzsüz bir cilt için yenileyici bakım, Ortalama 10 damla yüz, boyun ve dekolte bölgesine damlatın. 10 dakika boyunca cildinizde kalsın ve bu esnada masaj yaparak cildinize yedirin. Daha sonra bir bez ile yağı silebilirsiniz.
LR Zeitgard Beauty Diamonds Yüz Bakım Yağı Özellikleri ve İçeriği:

■ İçerdiği vitaminler: A, E, F (Cildi besler ve yeniler.

■ Cildinize orantılı nem sağlar

■ Cildinize parlaklık katar

■ Cildinize ışıltı katar

■ Cildinizin nem kaybını önler

■ Cildinize gerekli bakımı sağlar

■ Cildinizi yumuşacık yapar


➤ Detaylı bilgi almak ve iş ortağı avantajlarından yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder