LR Health and Beauty Dünyasına Hoşgeldiniz..

32 yıllık Alman network firması olan LR ve bitkisel içerikli ürünleriyle tanışın

LR Health and Beauty ve Benzersiz Araç Konsepti..

Vakit kaybetmeden siz de bu benzersiz iş hayatında yerinizi alın

Aloe Vera Mucizesine tanık olun..

Yüksek oranda aloe vera içeren ürünlerimizden sizin için olan mutlaka vardır!!

İçinizdeki star ışığını keşfedin..

Deluxe profesyonel makyaj ürünleriyle güzelliğinizi ortya çıkarın!

Kokunuzla herkesi büyüleyin..

Müthiş kokuları ile LR, tene sıkılabilir tek parfüm olma özelliği taşır

26 Ekim 2017 Perşembe

ALOE VERA BALI İÇECEK FAYDALARI

ALOE VERA BALLI İÇECEK NE İŞE YARAR?

Daha önce Aloe Vera İçecekler ile ilgili yazmıştım. Ay sonuna kadar yani 26 - 31 Ekim tarihleri arasında Ballı İçecek %25 indirimde. Kampanya stoklarla sınırlı. 
Bu nedenle kısaca tekrar bahsetmek istiyorum size özelliklerinden ve faydalarından. 
1) Tip 2 Diyabet hastası iseniz aloe vera ballı içeceği 3 ay düzenli kullanarak kan şekerinizi düzenleyebilirsiniz. 3 ay sonunda kan şekerinizin normal seviyeye gerilediğini göreceksiniz. 
Burada önemli olan Tip 1 Diyabet yani doğuştan gelen insülin bağımlılığı olmamasıdır. 

2) Yanlış beslenme ve obezite sonucu oluşan yüksek kan şeker (hiperglisemi ve hiperlipidemi) değerlerini 3 ay düzenli kullanım sonucu normal seviyeye gerilettiğini gözlenmiştir. 

3) Aloe Vera içeceğin 3 ay boyunca düzenli olarak kullanıldığında yüzdeki kırışıklıkları azalttığı ve cildin elastikiyetini yüksek oranda artırdığı gözlemlenmiştir. 

4) Aloe Vera içecek düzenli olarak 2-3 hafta kullanıldığında tüm bağışıklık sistemini güçlendirdiği görülmüştür. Bağışıklık hücreleri çoğalmaya, vücuda zararlı madde ve organizmalarla karşılaştığında onlara karşı savunma maddesi olan antikorları kata kat fazla üretmeye başlamıştır. 

5) İltihaplı bağırsak hastalıklarında, özellikle ülseratif kolit gibi durumlarda aloe vera jel içecek 4 hafta süre ile kullandığında hem bağırsak dokusunda iyileşme hem de hastaların şikayetlerinde belirgin şekilde azalma olduğu ve bu etkinin bu tür bağırsak hastalıklarında en sık kullanılan “mesalazine” adlı ilacın etkisiyle eş değer olduğu görülmüştür.

6) Aloe vera içecek 14 gün boyunca düzenli kullandığında kandaki toplam anti-oksidant kapasitesinde oldukça belirgin bir artış olduğu gözlenmiştir. Bu da aloe vera jel içeceğinin, çeşitli nedenlerle metabolizmamızda oluşan ve kan dolaşımına katılarak üzerimizde toksik etki yaratacak olan zararlı maddelerden vücudu kurtaran bir gıda takviyesi olduğunu gösteriyor.

Aloe Vera Ballı içecek ilaç değildir, sadece gıda takviyesidir. ➤ Detaylı bilgi almak ve iş ortağı avantajlarından yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.Derya Koçyiğit :)

Gsm: 0533 375 3023
Instagram: mucizederyasi
Facebook: 
mucizederyasi


25 Ekim 2017 Çarşamba

ZENGİN LİF KAYNAĞI FIBERBOOST İLE KİLO KONTROLÜ

FIBERBOOST İLE SAĞLIKLI BESLENME

Beslenme alışkanlıklarınız doğru mu? Yeterince lifli gıda tüketebiliyor musunuz? Lifli gıda tüketmenin faydaları nelerdir? FiberBoost nedir, size nasıl bir takviye sunar? Bu yazıda bu sorulara cevap bulacaksınız.


Yapılan araştırmalara göre 24 yaşın altındaki insanların %75'inden fazlası yeterli beslenemiyor. 35-75 yaş arası insanların ise %66'sından fazlası yanlış beslenme alışkanlıkları yüzünden zarar görüyor. Bu veriler, Türkiye'nin çok büyük bir bölümünün yanlış beslendiğini gösteriyor. Malesef günlük beslenmemizde yeteri kadar lifli gıda tüketmiyoruz.

Peki Nedir Lif?

Lif çoğunlukla yiyeceklerin sindirilemeyen bileşenleridir. Çoğunlukla tahıl, meyve, sebze ve bakliyatlarda ve az miktarda da sütün içerisinde bulunur. Ancak bu gıdaların işlenmemiş olması gereklidir. Örneğin buğdayda lif bulunur ancak işlenip un veya makarna olduğunda lif yapısı bozulur. Meyvelerde ise büyük kısmı kabuğundadır. Bu nedenle meyvelerin kabuğuyla tüketilmesi tavsiye edilir. 


Lifli Beslenmenin Faydaları Nelerdir?

■ Lifli yiyecekle tokluk hissi verir.
■ Cildi güzelleştirir.
■ Kan şekerini düzenler.
■ Midede çok yer kaplar ancak az az enerji verir.
■ Bağırsakların iyi çalışmasına yardımcı olur.


Bu kadar faydasına ve bizim için önemli olmasına rağmen yeteri kadar tüketemediğimiz lif açığını nasıl kapatabiliriz peki? İşte tam da burada devreye FiberBoost giriyor. Zengin lif kaynağı olan FiberBoost günlük ihtiyacınız olan lif miktarını karşılar. 

Peki Nedir FIBERBOOST?

FiberBoost yüksek kaliteli 3 farklı lif kaynağından elde edilen liflerden oluşan bir gıda takviyesidir. Lif kaynakları; keçiboynuzu, guar unu ve konyak unudur. Bunlar yüksek lif miktarlarıyla bilinirler. Ayrıca FiberBoost krom ve stevia ile zenginleştirilmiştir. 
Krom; eser elementlerden biridir ve vücutta insülin kullanımını desteklemektedir. Krom özellikle deniz ürünlerinde, brokoli, domates ve brüksel lahanasında yüksek miktarda bulunmaktadır. 
Stevia diğer adıyla şekerotu doğal bir tatlandırıcıdır. Güney Amerika kökenli olan bitki yüzyıllardır kullanılmaktadır. 
FiberBoost'un faydaları nelerdir?

Öncelikle yeterli miktarda sebze, meyve ve tahıl tüketmeyen, daha çok fast-food tarzı gıdalarla beslenen kişiler için harika bir destekçidir. Bunun yanında besinlerle aldığımız toksinleri ve diğer zararlı maddeleri kendine bağlayarak vücuttan atılmasını sağlar. Sindirimi destekleyerek şişkinliği azaltır. Bol su ile alındığında midede çok yer kaplayarak doygunluğu artırır, böylece kilo vermeyi destekler. 

FiberBoost nasıl kullanılmalıdır?

Günde 1 kez, tercihen 2 öğün arasında kullanılmalıdır. Sabah-Öğle veya Öğle-Akşam arası kullanılabilir. Özellikle kilo vermek isteyenlere tavsiyem öğle-akşam arasında acıkıldığında kullanılmasıdır ki doygunluk oluşturduğu için akşam az yemeyi sağlasın. Böylelikle akşam yemeğini daha küçük bir porsiyonla geçirebilir, daha kolay kilo verebilirsiniz. 

FiberBoostu hazırlamak için ise; 
2 ölçek tozu 200ml laktozsuz yarım yağlı süt veya 200ml su ile karıştırın ve çalkalayarak hazırlayın. 

FiberBoost'u kimler kullanamaz?

Herhangi bir kronik rahatsızlığı veya o dönemde bir rahatsızlığı olmayan herkes rahatlıkla kullanabilir. Ancak hamile, emziren, herhangi bir ilaç kullanan, kronik bir rahatsızlığı veya alerjik durumu olan kişilerin kullanmadan önce MUTLAKA doktorlarına danışmaları gerekmektedir. İçeriği mutlaka doktorunuza göstererek bilgilendirmesini isteyin. Onay vermediği takdirde KESİNLİKLE KULLANMAYIN!

FIBERBOOST İLAÇ DEĞİL, GIDA TAKVİYESİDİR. 
➤ Detaylı bilgi almak ve iş ortağı avantajlarından yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Derya Koçyiğit :)

Gsm: 0533 375 3023
Instagram: mucizederyasi
Facebook: mucizederyasi


23 Ekim 2017 Pazartesi

FIGUACTIV İLE 28 GÜNDE FAZLA KİLOLARINIZDAN KURTULUN!!

FIGUACTIV 28 DAYS BODY MISSION

LR'nin merakla beklenen zayıflama paketi sonunda Türkiye'de. Piyasaya çok iddialı bir giriş yapan Figuactiv, bu iddiasını her daim sürdüreceğini kanıtladı. Lansmana özel fiyatlar Ekim sonuna kadar uzatıldı.Figuactiv 28 Days Body Mission ile LR içinden çıkıp kendi başına bir marka olacağa benziyor. Türkçe karşılığı 28 günlük vücut görevi olan paketin amacı sizi 28 günde fazla kilolarınızdan (10 kiloya kadar) kurtarmak. Üstelik bunu yaparken aç kalmayacaksınız, tatsız şeyler yemeyecek, daha sağlıklı ve zinde olacaksınız.

Peki bu 28 günlük paketin içinde neler var??

■ Bu pakette sizin tercihinize göre 3 çeşit çorba (patates-domates-körili sebze) ve 3 çeşit shake içecekten 5 tanesi olacak. 
■ 1 adet karışık bitki çayı
■ 1 adet figuavtiv protein içecek
■ 1 adet ProBalance
■ 1 adet shaker
■ Online diyet koçu hizmet şifresi

Bu paketin en önemli ve piyasadaki muadil ürünlerde olmayan özelliği online diyet koçu hizmeti vermesidir. Paket ile birlikte size özel bir şifre gelecek. 
Bu şifre ile https://www.body-mission.com/tr/ adresine girip kimliğinizi oluşturun. 
Daha sonra sitedeki 3 ana başlık altında verilen hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz.

➤ BESLENME başlığı altında 100'den fazla diyet yemek tarifi, figuactiv ürünleri ile ilgili bilgiler,
FITNESS bölümünde etkili antrenmanlarla spor videoları, her seviyeye uygun eğlenceli ve kolay uygulayabileceğiniz hareketler,
MOTİVASYON figuactiv ile kendinize koymuş olduğunuz kişisel hedefinize ulaşmanız için gerekli motivasyon ve size yol gösterecek bilgilere ulaşabilirsiniz.
FIGUACTIV ile beslenme programı nasıl olmalı?

Beslenme programınızın 2 ana öğününü figuactiv ürünleri ile yapmalısınız. 1 öğün serbest ancak tabi ki diyetinize uygun seçenekler ve miktarlar önerilir :) 

Örneğin sabah kahvaltınızı seçmiş olduğunuz bir shake içecek ile yapıp, öğle yemeğinde lezzetli bir figuactiv çorbası içerek, akşam yemeğini serbest olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece ailenizle birlikte yemek yeme keyfinden mahrum kalmazsınız. Ancak akşam en tehlikeli öğün olduğu için ne yediğinize çok dikkat etmelisiniz. Çünkü genelde akşam yemeğinden sonra fazla hareketli bir aktivite yapılmaz ve dinlenmeye geçilir. Bu da demek oluyor ki çok fazla enerji sarf etmeyecek, yediklerinizi çok fazla yakamayacaksınız. Bu nedenle akşam yemeğinde yedikleriniz ve miktarı çok önemli, sonra 28 günü sonunda ben neden bu kadar az kilo verdim ya da veremedim demeyin!!
Eğer bu size riskli geldiyse serbest öğünü kahvaltı olarak seçip güne güzel ve yüksek motivasyonla başlayabilirsiniz. Kahvaltı da yediklerinizi gün içerisinde yakmak daha kolay olacaktır. Ancak yine tedbiri elden bırakmayın; tatlı ve hamur işlerinden uzak durun :)

Karışık bitki çayını günde 3-4 kez içebilirsiniz. Yalnızca doğal bitkiler içeren Figuactiv çay, aynı zamanda kalorisi düşük bir sıvı kaynağıdır. Çayın içindeki bitkilerin özelliklerine bakacak olursak;

■ Böbrek fonksiyonlarını canlandırır (ısırgan yaprağı)– 
 Eliminasyonu destekler (roybos yaprağı)
■ İştahı azaltır (maté yaprağı)
■ Ödemi azaltır (limon otu)
■ Yağ yakımına yardımcı olur (meyan kökü)
■ Uyarır ve üretken olmanızı sağlar (yeşil çay)


Protein İçecek, kas desteği için benzersiz bir protein içeceğidir. Kasları korumak için önemli proteinleri ve diğer besin maddelerini içerir. %80 değerli protein ile beş farklı bileşen ile benzerlerine fark atar. Magnezyum ve B62 vitamini içerir. 
Diyet yapanlarda genelde yağ değil, kas kütlesi kaybolur. Ancak kilo verirken bizim istediğimiz yağların azalmasıdır. Protein içecek tam da bunun için kas oluşumuna destek olurken, yağ yakımına katkıda bulunur. Spor yapanlar için de mükemmel bir tamamlayıcıdır. Gece yatmadan önce içmeniz önerilir. Böylece gece boyunca açlık hissetmezsiniz. ProBalance ise vücudun pH seviyesinin alkali olmasını sağlayan mineraller ve eser elementler içerir. (Potasyum, kalsiyum, magnezyum ve sodyum)
Vücudumuzun iç dengesi ve yaşam sıvısı olan kan da doğal haliyle alkali seviyededir. Vücudun doğal dengesi için bunun korunması önemlidir. Ancak yanlış beslenme alışkanlıklarından dolayı bu seviye asidik olabilmekte ve bu da birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır. Bunu önlemek için bol su içmeli, yeterli miktarda sebze ve meyve tüketmeliyiz. Bu her zaman düzenli bir şekilde olmadığından takviye alarak pH seviyesini alkali düzeye çekebiliriz. Bunun için günde 2 kez 2 tablet ProBalance yeterli olacaktır. Böylece metabolizma daha hızlı çalışacak, yağ yakımı da hızlanacaktır. Bu da tam olarak bizim ihtiyacımız olan şeydir. 

Tüm bunların dışında günde en az 2lt SU tüketmeyi unutmayın lütfen!!


İndirimden faydalanmak için son gün 31 Ekim


➤ Detaylı bilgi almak ve iş ortağı avantajlarından yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


Derya Koçyiğit :)

Gsm: 0533 375 3023
Instagram: mucizederyasi
Facebook: mucizederyasi

22 Ekim 2017 Pazar

HER YAŞA HER CİLT TİPİNE UYGUN BAKIM

ZEITGARD RACINE-Q İLE GÜNLÜK BAKIM


Ekim ayına özel kampanyada olan Racine-Q serisi her yaşa ve her cilt tipine uygun bakım sağlar. Günlük bakımda ihtiyacınız olan tüm ürünler bu sette mevcut. Gündüz kremi, gece kremi, göz kremi ve bu aya özel kolajen serum ile birlikte. Fayda/fiyat düşünüldüğünde çok avantajlı bir fiyata sahip olan Racine-Q ekim ayına özel ekstra indirimiyle kaçırılmayacak fiyata!!
ETKİLİ TEMEL BAKIM

Cilt 20'li yaşlardan sonra yavaş yavaş kırışmaya başlar. Racine-Q koenzim Q10 ve yosun içeren bakım kompleksi sayesinde ilk kırışıklıklar daha oluşmadan önlemeye yardımcı olur. Gün içerisinde yorulan cildin tüm hücrelerindeki enerji dengesini destekler, cildi nemlendirir, cilt taze ve canlı bir görünüm kazanır. 

GÜNDÜZ KREMİ

Koenzim Q10 ile hücrelere daha fazla enerji, yosun içeren bakım kompleksi ile cilde yoğun nem sağlar. E vitamini hücreleri korurken, UV filtresi ışık kaynaklı etkiye karşı korur. 

GECE KREMİ 

Gece boyunca hücrelerin yenilenme sürecini destekler ve yosun içeren bakım kompleksi cildi mineraller ile besler. Jojoba ve Shea yağı içeren zengin içerikli doku cildi gece boyunca nemlendirir. 

GÖZ KREMİ

Doğal yenilenme için etkili vitamin kombinasyonu içerir;
A vitamini kırışıklıkları önler,
E vitamini serbest radikallere karşı korur,
C vitamini antioksidatif etki yaratır.

KOLAJEN SERUM

İçerdiği saf kolajen cildin sıkılaşmasını sağlayarak kırışıklıkları önlemede yardımcı olur. Yoğun bir şekilde cildi nemlendirir ve nemi hapseder. Cilt daha genç, taze ve pürüzsüz görünür. 


Normal fiyatı 190,20 TL olan bu harika bakım seti, Ekim ayına özel 
SADECE 154,90TL 

Bu indirime ek olarak iş ortağı indirimlerinden faydalanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.Derya Koçyiğit :)

Gsm: 0533 375 3023
Instagram: mucizederyasi
Facebook: mucizederyasi