14 Aralık 2017 Perşembe

LR COLOURS OJE İLE BAKIMLI VE IŞILDAYAN TIRNAKLAR

YENİ YILDA TIRNAKLAR DA IŞIL IŞIL..

Yeni yıla sayılı günler kala her yer kırmızı yeşil ve ışıl ışıl olmaya başladı. Yeni yıla özel konseptler, renkler, dekorlar.. Herkes yeni bir yıla heyecanla hazırlanıyor. Tabi ki yeni yıl havası kozmetik ürünlere de yansıyor. Bunlardan en belirgin olanları sanırım ojeler. 

LR de yeni yıla özel 2 renk hazırladı. Rusty Red ve Luxury Green.. 


Kışa uygun, hafif parıltılı ve tırnağa tek seferde uygulamanızı sağlayacak profesyonel fırçası ile mutlaka sahip olmanız gereken bir oje. 

Ama tüm bunlardan daha önemli olan diğer birçok ojede bulunan sağlığa zararlı maddeleri içermiyor olması. 
◼ Toulene
◼ DBT (Dibutly Phthalate)
◼ Camphor
◼ Formaldehyde Resin
◼ Formaldehyde

Altı üstü oje ne kadar zararlı olabilir ki diyenler vardır mutlaka. Ancak sandığınızdan çok daha fazla zararı olabilir sağlığınıza. Öncelikle oje sürme esnasında ojenin içeriğindeki maddeler havaya karışarak solunum yoluyla vücudumuza giriyor. Ayrıca tırnak diplerinden de emilerek yine sağlığımızı tehdit ediyor. 
Özellikle hamile bayanların oje kullanırken çok dikkat etmesi gerekli bence. Çünkü sağlığını düşünmesi gereken bir de bebek taşıyorlar ve o henüz çok savunmasız. Böyle sağlığa zararlı kimyasallar onları bizden çok daha fazla etkileyebilir. Bu nedenlerden dolayı kullandığımız ürünlerin içeriğine dikkat etmeli, sağlığa zararlı madde bulundurmuyor olmasına dikkat etmeliyiz.

Bunun yanı sıra ojeyi çıkarma esnasında da aseton sağlığınızı olumsuz etkileyecektir. LR Oje Çıkarıcı Kutu aseton içermez. Ayrıca içerdiği kayısı çekirdeği yağı ile tırnaklarınıza bakım yapar. 


Klasik 14 farklı renk seçeneği olan LR Colours ojelerden ve yeni yıla özel 2 renk seçeneğinden biri mutlaka sizin için!!

➤ Detaylı bilgi almak ve iş ortağı avantajlarından yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.Derya Koçyiğit :)

Gsm: 0533 375 3023
Instagram: 
mucizederyasi
Facebook: 
mucizederyasi0 yorum:

Yorum Gönder