28 Haziran 2017 Çarşamba

LR Kazanç Sistemi

Doğrudan Satış (Network) Nedir?

Lr Health and Beauty bir doğrudan satış (network) firmasıdır. Peki nedir bu doğrudan satış?

Doğrudan satış; ürünlerin veya hizmetlerin tüketicilere doğrudan sunulduğu bir pazarlama tekniğidir. Doğrudan satış yüksek kaliteli ürünleri kişisel ilişki kurarak müşterilere ulaştırmanın bir yoludur. Doğrudan satış sistemi gerek tüketiciler için, gerekse de girişimciler için önemli fırsatlar ve faydalar sunmaktadır. 
◼ Öncelikle, doğrudan satış girişimciler için esnek çalışma imkanı demektir. Çalışma günlerinizi ve saatlerinizi sizin belirlediğiniz bir sistemdir. 
◼ Diğer önemli bir avantaj ise sermaye gerektirmemesidir. İş kurmak için bir dizi prosedürle uğraşmanıza, mekan kiralamanıza ve elektrik, su vb. gibi maliyetlere katlanmanıza gerek yoktur.  
◼ Girişimcilere diploma, eğitim düzeyi, askerlik durumu, mezun olduğu okul veya not ortalaması gibi sorular sormaz.
◼ Tüketiciler normal mağazacılıktan farklı olarak kaliteli ürünlere daha uygun fiyatlara sahip olma imkanına kavuşur. Çünkü üreticinin reklam, toptancı, mağaza ve çalışan gibi giderleri yoktur. Bunları maliyet olarak ürünlere yansıtmadığından fiyatları perakende ticarete göre daha uygundur.

LR ile Nasıl Para Kazanılır?

LR iş ortağı sayesinde LR ürünleriyle tanıştınız, memnun kaldınız ve siz de bu işi yapmaya karar verdiniz. Peki bundan sonra ne yapacaksınız? LR ile nasıl para kazanacaksınız?

Öncelikle LR iş ortağı olduktan sonra sattığınız tüm ürünlerde %40 kar marjınız var. Yani siz firmadan ürünleri 100 TL'ye alır, 140 TL'ye satarsınız. Para kazanmanın ilk yolu sıcak satıştır. Ancak size esas parayı kazandıracak, sizi liderliğe götürecek olan şey sağlam bir ekip kurmaktır. Network sisteminin amacı da budur. Siz, sizin yaptığınız iş ortakları ve onların iş ortakları ile devamındaki tüm iş ortaklarından para kazanırsınız. Herhangi bir iş ortağı sayısı sınırı yoktur. Tüm alt derinliklerden para kazanmaya devam edersiniz. Sizin ve ekibinizin toplam satışı üzerinden prim kazanırsınız. Ekibiniz ne kadar büyürse, satış hacminiz de artacağından alacağınız prim de sürekli artar. Primlere ek olarak belirlenen puan hedeflerine ulaşabilmeniz halinde firma yaşam kalitenizi yükseltecek hediyeler ile sizi ödüllendirir. Bunlar tablet, cep telefonu, eğitim seminerleri ve otomobildir. Ekip puanınıza göre Corsa / Clio, Mecedes Benz A,B,C,E Class ve Porsche tahsis edilir.


Primleriniz sizin ve ekibinizin toplam iş hacmi (GV) üzerinden hesaplanmaktadır. Kazanacağınız ödüller ise toplam PW üzerinden hesaplanmaktadır. 
Yandaki tabloda kolay hesaplanabilmesi açısından 1 GV = 1 PW = 1 TL olarak baz alınmıştır.
Buna göre 250 PW'den sonra prim hak etmeye başlarsınız ve puanınıza göre priminiz de artar.

Örneğin; 1000 TL'lik satış yaptığınızı düşünelim. 1000 TL'lik satış üzerinden %40 kar marjı ile 400 TL kazanırsınız. 1000 TL siparişiniz de 1000 PW olarak sizi %9 prim basamağına çıkarır. Böylece 90 TL de prim hak edersiniz. 1000 TL'lik satıştan 400 + 90 = 490 TL kazancınız olur. Ekibinizde sizin gibi primli kollar olduğunda ise onların primlerinden de fark primi kazanırsınız. Onların prim değeri ile sizin prim değeriniz arasındaki fark size yine prim olarak yansır. Ve siz primli iş ortaklarınızdan da kazanarak ciddi gelirler elde edebilirsiniz. 

LR İş Ortağı Olma ve Sipariş Koşulları

◼ LR iş ortağı olmak için minimum 99TL'lik  bir alışveriş yapmanız gerekmektedir. Bunun da mantığı ''önce kendiniz alın,kullanın daha sonra tavsiye edin'' dir. Bunun yanı sıra sadece ilk alışverişe özel iş setlerinden alarak da iş ortağı olabilirsiniz.
◼ İş ortağı olduktan sonra sipariş verme zorunluğu yoktur. 
◼ Aylık aidat, kota gibi zorunluluklar yoktur. Sadece prim hak ettiğiniz ay priminizi alabilmek için 100PW kişisel puan yapmanız gerekmektedir. Prim hak etmediğiniz aylarda ürün almak zorunda değilsiniz.
◼LR açık hesap çalışmaz. Yani ürünleri alıp, parasını daha sonra ödemek gibi birşey söz konusu değildir. Sipariş verdiğiniz ürünleri alabilmek için ödemeyi yapmış olmanız gerekmektedir.Aksi takdirde ürünler firmadan çıkmaz. EFT/Havale, kredi kartı, kapıda nakit/kredi kartı ile ödeme seçenekleri mevcuttur.
 Minimum sipariş tutarı 75 TL'dir. 150 TL ve üzeri siparişlerde kargo ücreti ödemezsiniz. 150 TL altındaki siparişlerde ise kargo ücreti standart 7 TL'dir. Kapıda ödemelerde ise 5 TL işlem ücreti alınır.
◼ Şirkete borçlanma diye bir şey söz konusu olmadığı için üstünüzdeki kişiler sizden habersiz sizin adınıza sipariş veremez. Verse bile ödeme yapmadan ürünleri alamayacağından hiçbir şekilde siz şirkete borçlanmazsınız. 
◼ Bir sene boyunca hiç sipariş vermezseniz üyeliğiniz kendiliğinden iptal olur.


➤ Detaylı bilgi almak ve iş ortağı avantajlarından yararlanmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.


0 yorum:

Yorum Gönder